PL EN DE
займ на карту срочно без отказа
  • Home  /
  • Aktualne   /
  • Turyści zainteresowani kurortami na Szlaku
Turyści zainteresowani kurortami na Szlaku Kurorty Zachodniopomorskiego Szlaku Żeglarskiego cieszą się dużą popularnością (fot. UM Międzyzdroje) Włącz widok pełnoekranowy

Turyści zainteresowani kurortami na Szlaku

Międzyzdroje, Świnoujście i Kołobrzeg z Zachodniopomorskiego Szlaku Żeglarskiego z powodzeniem promowały się na Międzynarodowych Targach Turystycznych "Reisen" w Hamburgu.

Targi, które odbyły się od 17 do 21 lutego br., są największą imprezą turystyczną w północnych Niemczech Podczas imprezy prezentowane są oferty krajów, regionów, miejsc noclegowych i biur turystycznych z całego świata.

- Na podstawie rozmów z gośćmi odwiedzającymi nasze stoisko stwierdzić można, że głównym celem wizyt turystów niemieckich przybywających do Międzyzdrojów są indywidualne wyjazdy turystyczne nad morze - opowiada Anetta Czyżak z Referatu Promocji i Współpracy z Zagranicą w Międzyzdrojach - głownie chodzi o wyjazdy w celach uzdrowiskowych - pobyty wellness/spa, w celach wypoczynkowych - miejsca kempingowe oraz odwiedziny sentymentalne, związane z miejscem urodzenia lub pochodzenia przodków. Targi „Reisen” połączone są z wystawą sprzętu, wyposażenia i środków transportu turystyki kempingowej. Jak opowiadają uczestnicy targów, szczególnym zainteresowaniem cieszyły się plany miasta i regionu oraz informator z wykazem miejsc noclegowych. - Obecność Międzyzdrojów w ogólnych prezentacjach na rynku niemieckim korzystnie wpływa na turystykę przyjazdową z Niemiec, a turystów z Hamburga i okolic na pewno nie zabraknie wśród odwiedzających w bieżącym roku nasz kurort - dodaje Anetta Czyżak.

Województwo zachodniopomorskie reprezentowały: Gmina Międzyzdroje, Uzdrowisko Świnoujście oraz Uzdrowisko Kołobrzeg.

UM Międzyzdroje

Napisane przez Tomasz

Zostaw komentarz

займ на карту быстро