PL EN DE
займ на карту срочно без отказа
  • Home  /
  • Aktualne   /
  • Otwarcie sezonu na Szlaku Żeglarskim
Otwarcie sezonu na Szlaku Żeglarskim Na Zachodniopomorski Szlak Żeglarski zapraszał Marek Czaja (fot. Kpt Zbych) Włącz widok pełnoekranowy

Otwarcie sezonu na Szlaku Żeglarskim

W minioną niedzielę zainaugurowano sezon na Zachodniopomorskim Szlaku Żeglarskim. Biało-czerwoną banderę podniesiono w Marinie Pogoń.

Uroczyste otwarcie sezonu na Zachodniopomorskim Szlaku Żeglarskim odbyło się 14.05.2017 w Marinie Pogoń przy ul. Przestrzennej 3 w Szczecinie. Impreza zgromadziła kilkadziesiąt osób. Nie zabrakło przedstawicieli klubów żeglarskich, zasłużonych żeglarzy, ale także gości spoza Szczecina oraz przedstawicieli mediów.

Plenerowe wydarzenie, dzięki sprzyjającej pogodzie odbyło się w iście wiosennej scenerii. Niedzielne spotkanie poprowadził wiceprezes Związku Portów i Przystani Jachtowych i zarazem komandor Stowarzyszenia Euro Jachtklub Pogoń, Marek Czaja. O Zachodniopomorskim Szlaku Żeglarskim i planowanych kolejnych inwestycjach opowiedział kierownik biura Związku Portów i Przystani Jachtowych, Tomasz Matyśkiewicz.

Goście, którzy przybyli w sobotę na teren mariny Pogoń chętnie sięgali po materiały promujące żeglarskie Pomorze Zachodnie. Wśród dostępnych folderów największym zainteresowaniem cieszyła się oczywiście Locja Zachodniopomorskiego Szlaku Żeglarskiego.

Napisane przez Tomasz Matyśkiewicz

Zostaw komentarz

займ на карту быстро