PL EN DE
займ на карту срочно без отказа
Żeglarski weekend inauguracji W Marinie Pogoń żeglarze spotkają się w niedzielę (fot. Marina Pogoń) Włącz widok pełnoekranowy

Żeglarski weekend inauguracji

Niezwykle interesująco zapowiada się najbliższy weekend w Szczecinie, gdzie zainaugurowany zostanie sezon na Zachodniopomorskim Szlaku Żeglarskim.

W niedzielę 14. maja, o godzinie 12:00 odbędzie się oficjalne Otwarcie Sezonu 2017 na Zachodniopomorskim Szlaku Żeglarskim. Organizatorzy uroczystości – Związek Portów i Przystani Jachtowych zaprasza wszystkich wodniaków na teren Mariny Pogoń przy ul. Przestrzennej 3 w Szczecinie. Podczas niedzielnego spotkania będzie można otrzymać sporo materiałów przydatnych przed planowaniem rejsu po Zachodniopomorskim Szlaku Żeglarskim, w tym m.in. locję i mapy akwenów Pomorza Zachodniego.

Dzień wcześniej, czyli w sobotę 13. maja na Otwarcie Sezonu na Przystani Jacht Klubu AZS w Szczecinie zaprasza Zachodniopomorski Okręgowy Związek Żeglarski. Początek imprezy przy ul. Przestrzennej 9 o godz. 11:00. W programie zaplanowano m.in. wręczenie nagród i odznaczeń. Warto dodać, że wydarzenie to będzie jednocześnie okazją do uczczenia 70lecia Jacht Klubu AZS i 111 lat s/y NADIR.

Napisane przez Tomasz Matyśkiewicz

Zostaw komentarz

займ на карту быстро