PL EN DE
займ на карту срочно без отказа
  • Home  /
  • Aktualne   /
  • To będzie rekordowy sezon żeglarski?
To będzie rekordowy sezon żeglarski? Liczba turystów na Zachodniopomorskim Szlaku Żeglarskim stale wzrasta (fot. M.Wilczek) Włącz widok pełnoekranowy

To będzie rekordowy sezon żeglarski?

Czy zbliżający sezon żeglarski okaże się rekordowy pod względem liczby turystów korzystając z Zachodniopomorskiego Szlaku Żeglarskiego?

Jest to bardzo możliwe ponieważ jak oszacował portal turystyczny HomeToGo Morze Bałtyckie będzie jednym z hitów tegorocznego lata.

Wzrost turystów spędzających wakacje na polskim morzem na pewno przełoży się na liczbę żeglarzy odwiedzających nasz szlak. Specjaliści z portalu HomeToGo przeanalizowali ceny i miejsca w Europie, szczególnie nad polskim Bałtykiem. Jak piszą eksperci badający temat nasze wybrzeże to "niesamowite krajobrazy" , "ciekawe miejsce dla tych, którzy chcą zobaczyć coś nowego". Ważne są także kwestie finansowe, ceny nad naszym morzem w porównaniu z innymi miejscami w Europie tj. Grecja, czy Włochy nie zmieniają się tak dynamicznie. Poza tym jak wyliczono, grupa sześciu osób zapłaci za tygodniowy pobyt w Międzyzdrojach, Świnoujściu czy w Dziwnowie mniej więcej dwa razy mniej niż w kurortach włoskich czy hiszpańskich.

Raport portalu został opracowany w oparciu o informacje pochodzące z ponad dwustu biur podróży.

Napisane przez Tomasz

Zostaw komentarz

займ на карту быстро