PL EN DE
займ на карту срочно без отказа
  • Home  /
  • Aktualne   /
  • Tak zmieni się Basen Północny w Świnoujściu
Tak zmieni się Basen Północny w Świnoujściu Tak prezentuje się wizja zagospodarowania terenów wokół Basenu Północnego w Świnoujściu Włącz widok pełnoekranowy

Tak zmieni się Basen Północny w Świnoujściu

Świnoujście zamierza sprzedać atrakcyjny teren przy Basenie Północnym, w którym znajduje się nowoczesna marina. Być może już wkrótce zobaczymy nowy obraz portu jachtowego.

Oferowane nieruchomości przeznaczone są pod usługi turystyczno-wypoczynkowe, obsługę portu jachtowego i żeglarzy z dopuszczalnymi funkcjami usług kultury, handlu, gastronomii, rekreacji i odnowy biologicznej.

Świnoujście chce wystawić w przetargu pięć działek przy ul. Jachtowej w atrakcyjnej lokalizacji przy Basenie Północnym, w sąsiedztwie Parku Zdrojowego i zespołu zabytkowych fortów. Ich zabudowanie sprawi, że znacznie poprawi się infrastruktura wokół nowoczesnej mariny, która już dziś cieszy się dużą popularnością wśród żeglarzy i może się pochwalić pięcioma Bursztynowymi Kotwicami.

W okolicy w najbliższych latach miałyby powstać m.in.: hotele, apartamentowce, restauracje, miejsca odnowy biologicznej oraz sklepy z pamiątkami żeglarskimi.

Sam przetarg ma być ogłoszony jeszcze w tym roku. Z tytułu sprzedaży działek do kasy miasta wpłynie ok. 19 mln zł.

Nowa wizja Basenu Północnego w Świnoujściu Więcej: www.swinoujscie.pl

Napisane przez Tomasz Matyśkiewicz

Zostaw komentarz

займ на карту быстро