PL EN DE
займ на карту срочно без отказа
 • Home  /
 • Aktualne   /
 • Pierwsza odsłona 67. Regat Jesiennych za nami
Pierwsza odsłona 67. Regat Jesiennych za nami 67. Regaty Jesienne (fot. kpt Zbych) Włącz widok pełnoekranowy

Pierwsza odsłona 67. Regat Jesiennych za nami

W miniony weekend na Jeziorze Dąbie zakończono pierwszą część rywalizacji w ramach 67. Międzynarodowych Regat Jesiennych.

Na starcie stanęło 35 jachtów, które w sobotę i niedzielę rywalizowały przy zmiennych warunkach pogodowych. Cykl regat zakończy Wyścig o Błękitną Wstęgę Jeziora Dąbie zaplanowany na sobotę, 3 października. Start ostatniego etapu o godzinie 10:00.

Organizatorzy zadbali o zapewnienie atrakcyjnych nagród. Uroczystość wręczenia wyróżnień 67. Międzynarodowych Regat Jesiennych i Wyścigu o Błękitną Wstęgę Jeziora Dąbie, połączona z zakończeniem sezonu 2015, odbędzie się w Starej Rzeźni (Łasztownia) w sobotę, 3 października o godzinie 16:30.

Organizator zapewnia wszystkim jachtom biorącym udział w regatach bezpłatny postój. Jednostki, które przypłyną do portu jachtowego na Wyspie Grodzkiej zwolnione będą ze wszelkich opłat za postój, prąd i wodę. Darmowy postój dla uczestników regat będzie obowiązywał do końca października 2015 roku.

67. Międzynarodowe Regaty Jesienne Honorowym Patronatem objęli Prezydent Miasta Szczecin Piotr Krzystek oraz Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz.
Partnerzy i Sponsorzy /></div></div></div></div></p>     
			 			  </div>

		  		  <div class=
Napisane przez Tomasz Matyśkiewicz

Zostaw komentarz

займ на карту быстро