PL EN DE
займ на карту срочно без отказа
Nowe bosmanaty w Stepnicy Nowy obiekt na Kanale Młyńskim prezentuje się bardzo okazale (fot. UM Stepnica) Włącz widok pełnoekranowy

Nowe bosmanaty w Stepnicy

W Stepnicy przy przystani jachtowej w Basenie Rybackim oraz przy przystani żeglarskiej na Kanale Młyńskim zakończono budowę dwóch nowych bosmanówek.

Pierwszy obiekt powstał przy ul. Kościuszki, na przystani jachtowej w Basenie Rybackim. Budynek łączy funkcje usługowe dla ludzi korzystających z mariny w Stepnicy. W obiekcie znajdują się, m.in.: natryski, toalety, pomieszczenie bosmana, punkt informacji turystycznej. Oprócz tego obiekt przeznaczony jest dla osób korzystających z łodzi dokowanych przy marinie oraz wydarzeń kulturalnych odbywających się w amfiteatrze.

Drugi bosmanat powstał przy ul. Rybackiej, na przystani żeglarskiej na Kanale Młyńskim. Będzie służyć głównie ludziom korzystających z kanału Młyńskiego w Stepnicy. I tak jak w przypadku obiektu przy basenie Rybackim również znajdą się tam pomieszczenia sanitarne, łazienka z natryskami oraz pomieszczenie bosmana - przeznaczone do obsługi i nadzoru w Kanale Młyńskim. Oba budynki będą na stale dozorowane.

Nowy bosmanat przy Basenie Rybackim

Napisane przez Tomasz Matyśkiewicz

Zostaw komentarz

займ на карту быстро