PL EN DE
займ на карту срочно без отказа
  • Home  /
  • Aktualne   /
  • Historyczne otwarcie sezonu w Trzebieży
Historyczne otwarcie sezonu w Trzebieży Od lewej wstęgę przecinają O.Geblewicz, Z.Zalewski, W.Diakun i T.Chamera (fot. marinas.pl) Włącz widok pełnoekranowy

Historyczne otwarcie sezonu w Trzebieży

Trzebież była miejscem ogólnopolskiej inauguracji sezonu żeglarskiego. Uroczystość odbyła się na terenie przebudowanego Portu Jachtowego - relacja Radia Szczecin.
Od soboty oba jego baseny ponownie pomieścić mogą prawie sto jachtów. - To dla Trzebieży historyczny moment - powiedział Radiu Szczecin Tomasz Chamera, prezes Polskiego Związku Żeglarskiego. - Przede wszystkim na nowo liczę na to przywracanie blasku ośrodkowi w Trzebieży, który ma bogate tradycje. Po latach chudych wierzę, że dziś jest taka chwila, kiedy wracamy do momentu, gdzie coraz więcej białych i kolorowych żagli będzie ponownie gościło w Trzebieży, do czego zachęcam wszystkich żeglarzy.

W przebudowanym Porcie Jachtowym powstały m.in. nowy falochron, miejsca dla mycia jachtów czy też punkty poboru ścieków. Cały teren objęty jest również monitoringiem. Koszt przebudowy to około 9 milionów złotych.

Więcej o uroczystej inauguracji sezonu w odremontowanej Marinie w Trzebieży:
* Radio Szczecin: Żeglarze rozpoczęli sezon. "Historyczny moment dla Trzebieży" [ZDJĘCIA]
* Radio Szczecin: Port Jachtowy w Trzebieży odzyskał swoją marinę [WIDEO, ZDJĘCIA]

Napisane przez Tomasz

Zostaw komentarz

займ на карту быстро