PL EN DE
займ на карту срочно без отказа
  • Home  /
  • Aktualne   /
  • Dobra Marina – bardzo dobre regaty
Dobra Marina – bardzo dobre regaty W nadchodzący sezon żeglarski zapowiada się niezywkle ciekawie Włącz widok pełnoekranowy

Dobra Marina – bardzo dobre regaty

W tym roku na Zachodniopomorskim Szlaku Żeglarskim czekają nas naprawdę duże emocje. Po raz pierwszy wystartuje GRAND PRIX Pomorza Zachodniego.

Zmagania w ramach Grand Prix odbędą na łódkach klasy Optimist na jeziorze Dąbie czyli na jednym z przepięknych akwenów Zachodniopomorskiego Szlaku Żeglarskiego. Będzie to cykl trzech regat organizowanych w Szczecinie przez Klub Sportowy Dobra Marina.

Już w kwietniu (2-3.04.2016) odbędą się Nieoficjalne Regaty Otwarcia Sezonu – pierwsze regaty GRAND PRIX Pomorza Zachodniego o Puchar Marina'Club. W maju (28-29.05.2016) - Trzecie Szczecińskie Ogólnopolskie Regaty - drugie regaty GRAND PRIX Pomorza Zachodniego o Puchar PARTNER-SHIP. A w październiku (8-9.10.2016) - V Dobre Regaty - finał GRAND PRIX Pomorza Zachodniego. Te ostatnie będą finałem Grand Prix. Każde regaty polegać będą na rozegraniu max. sześciu wyścigów. Dodatkowo w czasie finału GRAND PRIX zostanie przeprowadzony wyścig Oldboy’ów.

Dla najlepszych żeglarzy przewidziano nagrody i puchary. Nagroda główna GRAND PRIX to w pełni wyposażona łódka regatowa klasy Optimist. Wśród dodatkowych atrakcji imprezy są m.in.: ścianka wspinaczkowa, tyrolka, turniej squasha i domowe wypieki. Więcej informacji na stronie: www.dobramarina.eu

Napisane przez Tomasz

Zostaw komentarz

займ на карту быстро