PL EN DE
займ на карту срочно без отказа
  • Home  /
  • Aktualne   /
  • Darłowo wchodzi do I ligi nadmorskich kurortów
Darłowo wchodzi do I ligi nadmorskich kurortów Wizualizacja Marina Royale Włącz widok pełnoekranowy

Darłowo wchodzi do I ligi nadmorskich kurortów

W Darłówku, w nadmorskiej dzielnicy Darłowa, rozpoczęła się budowa luksusowej Mariny Royale.

Docelowo powstanie tu kompleks trzech apartamentowców z siłowniami, restauracjami i nabrzeżem do cumowania jachtów. Inwestycja jest nieporównywalna z żadną inną w Polsce. Luksusowy kompleks stanie u wejścia do portu, dosłownie krok od Morza Bałtyckiego.

- Część osób wątpiła, że rozpoczniemy budowę - mówi Peter Taffeiren - Początek inwestycji to dla nas bardzo ważny moment. Rozpoczynamy budowę przyszłości Darłowa.

Inwestorzy, planując przedsięwzięcie, wykorzystali całe swoje dwudziestopięcioletnie doświadczenie we wznoszeniu ekskluzywnych nadmorskich posiadłości, zdobyte w Belgii. Są oni przekonani, że powtórzą sukces Knokke położonego nad Morzem Północnym, które dziś jest jednym z najmodniejszych belgijskich kurortów.

- To bardzo ważny moment dla naszego miasta - komentuje Arkadiusz Klimowicz, burmistrz Darłowa - To takie wydarzenie, jakim kiedyś była budowa Parku Wodnego "Jan". To przełomowy moment. Wchodzimy do najwyższej ligi nadmorskich kurortów - podkreśla.

Koszt inwestycji to około 200 mln zł. Peter Taffeiren, dyrektor POC Partners Polska, podpisał umowę na wykonanie pierwszego apartamentowca. Firmą, która zrealizuje projekt jest CFE Polska, która w Polsce działa od 19 lat.Więcej na: Dziennik Bałtycki

Wizualizacje

Napisane przez Marta Dębek

Powiązane artykuły

Zostaw komentarz

займ на карту быстро