PL EN DE
займ на карту срочно без отказа

III Regaty Zachodniopomorskiego Szlaku Żeglarskiego

Zapraszamy na długie, urozmaicone i dające mnóstwo wrażeń III Regaty Zachodniopomorskiego Szlaku Żeglarskiego Bakista Cup.

Wyścigi odbędą się w dniach od 28 czerwca do 4 lipca 2015 roku, na trasie Świnoujście - Dziwnów - Kołobrzeg - Darłowo - Świnoujście. Regaty te zorganizowane zostały z inicjatywy Zbigniewa Jagniątkowskiego, pomysłodawcy i realizatora Zachodniopomorskiego Szlaku Żeglarskiego.

Piotr Stelmarczyk:
- Zbyszek zaprosił mnie do ich organizacji, ja zaprosiłem Horyzont sp. z o.o., właściciela sklepów żeglarskich Bakista, miasta i porty: Świnoujście, Dziwnów, Kołobrzeg i Darłowo. Od roku 2015 zdecydowanie uaktywnił się Jacht Klub Morski "Joseph Conrad" w Kołobrzegu stając się głównym organizatorem regat. Wiąże się to z zaplanowaniem 36 Regat "Srebrny Dzwon" na dzień 30 czerwca, dzień naszego wyścigu na redzie Portu Kołobrzeg. Dzięki Bakiście mamy regaty i piękny żaglowiec "Olander" jako statek Komisji Sędziowskiej.

Tradycyjnie, jak w poprzednich latach wyścig Darłowo - Świnoujście w dniach 3 - 4 lipca to 33. Regaty o Puchar "Gryfa Pomorskiego". "Gryf Pomorski" w tym roku przeznaczony jest dla zwycięzcy w klasyfikacji generalnej KWR.

- Jednocześnie moja prośba do uczestników poprzednich edycji Regat "Srebrny Dzwon" o informacje gdzie znajduje się przechodni, duży, metalowy "Srebrny Dzwon" ufundowany wiele lat temu przez ówczesnego Dyrektora "Intersteru" kpt. Janusza Charkiewicza - dodaje Piotr Stelmarczyk - Mój telefon 887166316.Przesyłam pozdrowienia. Piotr Stelmarczyk

Napisane przez Marta Dębek

Powiązane artykuły

Zostaw komentarz

займ на карту быстро